Best Games - logo

Batman: Arkham Asylum (PC)

Batman: Arkham Asylum (PC) - box

Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, jemuž nechybí ta pravá atmosféra. Zavede ho do nitra Arkhamského útulku – gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Hráč se bude pohybovat ve stínech, zasévat strach do srdcí nepřátel a čelit Jokerovi a dalším nechvalně proslulým darebákům z Gothamu, kteří se útulku zmocnili. S využitím celé řady Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, jenž se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou seriálů Lost a Batman: The Animated Series.

  • Využijte jedinečný bojový systém FreeFlow™, v němž lze plynule spojovat neomezený počet kombinovaných úderů a který umožňuje postavit se početným skupinám Jokerových padouchů v surových bitkách muže proti muži.
  • Ujměte se vyšetřování jako Batman, NEJLEPŠÍ DETEKTIV NA SVĚTĚ, který řeší spletité případy s využitím špičkových technologií a nástrojů, jako jsou rentgenové skenery, snímače otisků prstů, sprej ‚Amido Black‘ či sledovač feromonů.
  • Postavte se největším padouchům Gothamu, včetně Jokera, HARLEY QUINN, VICTORA ZSASZE a KROKODÝLÍHO ZABIJÁKA.
  • Staňte se neviditelným dravcem a lovcem nepřátel, jako Batman šiřte strach už pouhým svým smíchem a díky jedinečnému systému pozorovacích bodů se pohybujte, aniž byste byli sami spatřeni.
  • Vyberte si z řady způsobů, jak se zbavit protivníků – smeťte je z oblohy, vrhněte je proti zdi a sledujte vše dravčí kamerou, jež vám přibližuje dění v okolí.
  • Prozkoumejte každý centimetr Arkhamského útulku a volně se prohánějte po neblaze proslulém ostrově, který se zde poprvé představuje v celé své drsné kráse.
  • Vyzkoušejte si, jaké to je používat BATMANOVY BATARANGY, výbušný aerosolový gel, netopýří spár Batclaw, sonar a odpalovač lana.
  • Plněním tajných úkolů v herním světě se vám zpřístupní další dobrodružství a prostřednictvím bodů zkušenosti budete moci vylepšovat a upravovat svoji výstroj.
  • Vychutnejte si naprostou svobodu pohybu svého superhrdiny v herním prostředí – pomocí Batmanových háků se dostaňte, kamkoliv budete chtít, skokem překonejte jakoukoliv vzdálenost a plachtěním se vydejte libovolným směrem.

Rozsah lokalizace:anglická verze