Best Games - logo

Deus Ex: Human Revolution (PC)

Deus Ex: Human Revolution (PC) - box

Deus Ex: Human Revolution navazuje na úspěšné tituly Deus Ex and Deus Ex: Invisible War jako třetí pokračování téhle sci-fi akční série. Když speciální jednotky zabijí vědce, je Adam najat, aby jako strážce ochraňoval jednu z nejvíce experimentálních biotechnologických firem v Americe. Vše, co si ale myslel, že ví o své práci, se změnilo. V době, kdy vědecké pokroky běžně vytváří ze sportovců, vojáků a špionů super pokročilé bytosti, někdo se velmi usilovně snaží, aby se lidstvo vyvíjelo velmi konkrétní cestou. Musíte zjistit, proč - protože rozhodnutí, která uděláte a volby, které učiníte, budou tím jediným, co může určit budoucnost lidstva.

  • Rozdělená blízká budoucnost: objevte čas skvělých technologických vylepšení, ale také čas chaosu a konspirace. Mechanické vylepšení lidského těla rozdělili společnost mezi ty, co si je mohou dovolit a ty co ne.
  • Skvělý mix akce a RPG: hra jedinečně kombinuje akci spolu s RPG v rámci upgradování zbraní a vylepšení. Odemkněte schopnosti, vylepšete plížení, hakování, bojování. Hra vás odmění, ať už bude váš styl hry jakýkoliv.

Rozsah lokalizace: anglická verze