Best Games - logo

Oblivion: Game of the Year (PC)

Oblivion: Game of the Year (PC) - box

The Game of the Year edice obsahuje originální hru s rozšiřujícími datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles.

OBLIVION
Oblivion je typickým příkladem role-playing hry nové generace a stává se dalším skokem vpřed v oblasti herního průmyslu. Vkročte do neustále pulsujícího a zároveň nejbohatšího a nejdetailnějšího světa, který byl do té doby ve hře vytvořen. Oblivion je nejnovější kapitolou výpravné a úspěšné ságy Elder Scrolls a má skvěle našlápnuto, aby hráče pohltil a naplnil skvělými zážitky. Nabízí silnou kombinaci free-form hry, nebývale kvalitní grafiky a skvělých scén. Hráči mají na výběr mezi rozuzlením výpravného příběhu v tempu, které si sami zvolí, nebo volným průzkumem rozsáhlého světa Oblivionu, kde na ně čeká mnoho jedinečných výzev.

KNIGTHS OF THE NINE
Ve hře je k dispozici nová frakce Knights of the Nine, s níž jsou spojeny nové questy pro postavy aristokratického původu. Jejich splnění přitom odpoví na většinu otázek obestírajících ruiny Ayleid z původní hry. Jako člen Knights of the Nine bude mít hráč možnost vést své druhy do bitvy s čarodějnickým králem a jeho démonickými přisluhovači, což si vyžádá průzkum řady nebezpečných dungeonů, v nichž lze mimo jiné nalézt nové zbraně i brnění.

SHIVERING ISLES
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles je oficiální rozšíření pro 3D RPG roku 2006 a hru roku - The Elder Scrolls IV: Oblivion. Nabízí více než 30 hodin hraní, při nichž zkoumáte zcela nové oblasti říše deadrického prince šílenství Sheogoratha. Shivering Isles byl připojen k současnému světu Oblivionu, takže můžete pokračovat v hraní v rámci vaší předchozí hry/s vaší předchozí postavou nebo si k prozkoumání obsahu datadisku vytvořit novou.

V Sheogorathově říši, která je rozdělena na dvě části – Mania a Dementina, na vás čeká docela nelehký úkol. Musíte zjistit, co se vlastně na Shivering Isles děje, abyste pak tuto oblast mohli zachránit před téměř jistým zničením. Problém je v tom, že Sheogorath na vás spoléhá a vidí ve vás svého šampióna, což představuje spíše břímě, nežli výhodu. Od vás a vaší postavy si to vyžádá splnění celé řady obtížných úkolů a zkoušek v říši plné paranoie a zoufalství, jež reflektuje povahu svého vládce. V boji se vám určitě budou hodit nové zbraně, kouzla, předměty, brnění a další užitečná výbava.

Rozsah lokalizace: anglická verze